MARCOSOFT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MARCOSOFT

MARCOSOFT TRANCE SOFTWARE

AnasayfaAnasayfa  marcosoftmarcosoft  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Ortaklar
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En son konular
» Melbourne Cup Challenge RELOADED [2007]
windows milenium indirme linki 2 ve anlatımı EmptyPaz Haz. 28, 2009 8:06 pm tarafından Admin

» HORSE RACİNG MANAGER 2
windows milenium indirme linki 2 ve anlatımı EmptySalı Ocak 27, 2009 12:56 pm tarafından Admin

» At Yarışı Oyunu Horse Racing Manager 2
windows milenium indirme linki 2 ve anlatımı EmptyÇarş. Ara. 31, 2008 6:07 pm tarafından Admin

» fifa 2009 8 link dvd rip
windows milenium indirme linki 2 ve anlatımı EmptySalı Ara. 16, 2008 8:05 pm tarafından Admin

» CSI:NY (2008)
windows milenium indirme linki 2 ve anlatımı EmptyPaz Ara. 14, 2008 1:58 am tarafından Admin

» Need For Speed Undercover [RIP] - 600 MB
windows milenium indirme linki 2 ve anlatımı EmptyPaz Ara. 14, 2008 1:57 am tarafından Admin

» Football Manager 2009 [Full RIP]
windows milenium indirme linki 2 ve anlatımı EmptyPaz Ara. 14, 2008 1:56 am tarafından Admin

» Left 4 Dead
windows milenium indirme linki 2 ve anlatımı EmptyPaz Ara. 14, 2008 1:54 am tarafından Admin

» Amerikan Güreşi 2007
windows milenium indirme linki 2 ve anlatımı EmptyPaz Ara. 14, 2008 1:44 am tarafından Admin

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anahtar-kelime
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum

windows milenium indirme linki 2 ve anlatımı

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Erkek

windows milenium indirme linki 2 ve anlatımı Empty
MesajKonu: windows milenium indirme linki 2 ve anlatımı   windows milenium indirme linki 2 ve anlatımı EmptyÇarş. Ara. 03, 2008 11:37 pm

windows milenium indirme linki 2 ve anlatımı Windowsme
indirme linki 2
http://rapidshare.com/files/50820880/wme.part1.rar
http://rapidshare.com/files/50987199/wme.part2.rar
http://rapidshare.com/files/50994724/wme.part3.rar
Windows Me ya da Windows Millennium Edition,Microsoft'un ürettiği işletim sistemi ailesi Windows'un MS-DOS üzerinde yükselen altıncı ve son ana sürümüdür.14 Eylül 2000 tarihinde piyasaya sürülmüştür. 16-bit/32-bit melez işletim sistemidir. Microsoft Windows ailesinin NT çekirdekli olmayan son temsilcisidir.Windows 98 sürümünün eksiklerini tamamlamak, ev ortamında kullanmak için geliştirilmiştir.
Yenilikleri
  • Son kullanıcıya hitap eden yeni programlar eklendi

• Windows Movie Maker

• Windows Media Player 7.0
  • Sistem Geri Alma özelliği kısıtlı bir biçimde de olsa ilk kez bu sürümde kendine yer buldu.
  • System File Protection Sistem Dosya Koruması isimli ve sistemin kalbini oluşturan dosyaların güvenliğini sağlayan bir programcık eklendi.
  • PnP desteği geliştirildi ve Universal Plug and Play yani UnPnP desteği sağlandı
  • Otomatik güncelleştirme eklendi
  • Dahili ZIP sıkıştırma hizmeti eklendi
  • İnternet Oyunları Eklendi
    Masaüstü
    Windows Millenium Edition masaüstünde, System Restore, Windows Me Tour, Windows Me Preview, Yardım ve Destek, Home Networking, Maintenance, MSN Internet Access, Outlook Express, Internet Explorer, Windows Media Player, Connect to the Internet, Windows Movie Maker, Network Places (Network Neighborhood), Bilgisayarım, Belgelerim ve Geri Dönüşüm Kutusu vardır.
    Destek
    Windows Millenium Edition, 14 Eylül 2000'den 10 Temmuz 2006'ya kadar desteklenmiştir. Windows 2000 ile aynı zamanda sürüldüğü için fazla yayılamamıştır.
    Sistem Gereksinimleri
    150MHz Pentium veya dengi işlemci (Pentium II 300 MHz önerilir)
    320MB boş Sabit Disk alanı (2 GB önerilir)
    32MB RAM (96 MB önerilir)
    Eleştiriler
    Windows Me, pek çok kullanıcı tarafından hatalı ve yavaş olmakla suçlanmış, aynı zamanlarda çıkmış Windows 2000'in yanında sönük kalmıştır. PC World dergisinden Dan Tylan isimli bir yazar ME'yi Mistake Edition "Hata Sürümü" olarak tanımlamıştır.
    win 98 ile xp arasında bir programdır.*herşeye hata verir.oyun oynarken bir anda oyundan cıkarsınız.durduk yere internet tarayıcınızı kapatır.herşeyi otomatik gördüğü *söylenir ama bir türlü görmez.microsoftun en kötü programıdır.
    microsoft`un 2000 yılı başında piyasaya sürmüş olduğu, ev kullanıcıları düşünülerek windows 2000`in bazı özelliklerinden feragat edilip daha renkli hale getirilmiş hali olan işletim sistemidir. bu güne kadar yapılmış en gereksiz ve kötü windows`tur. amacına ulaşamadığı gibi kullananlara da bol sorun çıkartmıştır.
    microsoft'un en hızlı çalışan windows ailesi üyesi, her yönüyle güzeldir ancak şunu belirtmeden olmaz: hızlı yaşa çabuk öl burada da geçerliliğini korumuş: haftada bir göçer, yeniden kurmanız gerekir.
    buton('şikayet',"bir derdim var","location.href='/iletisim.php?g=131718'",'','');

1. windows'un en kötü sürümü. yamalı bohçaya dönen windows ailesinin 98*'e update,patch,service pack yapmaya yüzü kalmamıştır ve bill gates arayüzü renderlayıp bi güzel makyaj meraklısına sunmuştur bu işletim sistemini. ilk defa smooth mouse move kullanıldığı ve monitörlerde yüksek tazeleme oranına daha efektif bir altyapı sağladığı için win xp arayüzünün demosu niteliğindedir. windows xp yi ilk gördüğünde bu işlere meraklı olanlar "oha 'melenyumun aynısı la' falan oldum" olmuştur. microsuck* bu, yamala yamala millete kakala.
      buton('?',"azureel hakkında her şey","ow('/userinfo.php?user=azureel', 350,400);",'','');
      buton('şikayet',"bir derdim var","location.href='/iletisim.php?g=131736'",'','');
    2. microsoft'un windows 98 tabanından dos çekirdeğini çıkarıp kimi nt'sel özellikleri (ki burda implement edilen hoş özellikleri hemen akabinde xp'nin reklamlarında kullanılan özellikler olduğunu görüyoruz) ekleyerek ürettiği bir beta os. kullananlar da kobay oldu, öyle geçti gitti.
      buton('?',"wondrous hakkında her şey","ow('/userinfo.php?user=wondrous', 350,400);",'','');
      buton('şikayet',"bir derdim var","location.href='/iletisim.php?g=406617'",'','');
    3. ks. windows millennium edition
    4. çok başarılı bir işkence yöntemidir.sakin ve huzurlu bir insanın bilgisayarına kurulan windows me , 1 hafta içinde çok kesin sonuçlar verebilmektedir.
    5. hala desktop pc imde kurulu olan işletim sistemi, mafia oyununun oynandığı, harddiskinde yedeklemelerin yapıldığı bir senedir format atılmadan nezih ve hızlı şekilde çalışan işletim sistemi.
    6. uzun ömürlü olması tamamen kullanana bağlı olan işletim sistemi. ayrıca win98 ve xp ye göre çok daha hızlı açılması bir çok insan tarafından winme yi tercih sebebi yapmıştır (xp ye kadar). win98 in makyajlanmış şeklide olsa win98 den daha başarılı olduğu kesindir. min 64 ram ister. 32 ram ile kasmaktadır. zamanının celeron 300a, 64 (sonra 96) ram, 8mb ekran kartı ile gayet başarılı sonuçlar vermiştir. dosya sistemi olarak fat 32 yi destekler. başlangıç optimize edildiğinde mevcut windowsların (3.1 hariç tabi) en hızlı açılışı elde edilir. kısaca winxp ye kadar, kullanmasını bilenler için win98 den sonra geçici bir tatmin sağlamış daha sonra microsoft un teknik desteğini çektiğini açıklamasıyla (2002-2003 civarıydı sanırım) işletim sistemleri müzesindeki yerini almıştır.
      buton('?',"smg hakkında her şey","ow('/userinfo.php?user=smg', 350,400);",'','');
      buton('şikayet',"bir derdim var","location.href='/iletisim.php?g=1140056'",'','');
    7. ilk çıktığında alıp, windows xp çıkana kadar kullandığım işletim sistemi, ilginç bir şekilde herkes ne kadar sorunlu olduğunu söyleyip dururken bende 1 tane bile mavi ekran çıkarmaması ve gayet güzel çalışmasının nedenini hep merak etmişimdir...
    8. hakkında long zheng tarafından yazılmış, windows tarihindeki önemini anlatan güzel bir makale de bulunmaktadır.
      http://www.istartedsomething.com/...
    http://marcosoft.somee.com

windows milenium indirme linki 2 ve anlatımı
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » windows 2000(milenium)